Луценко: наша правоохоронна система не ефективна

Politeka.net

Голова ГПУ Луценко повідомив, що наразі вітчизняна правоохоронна система так й не проявила жодних результатів у справі по вбивству українського кореспондента Шеремета. Про це він розповів у своєму інтерв’ю на телевізійному каналі «Прямий». Він підкреслив, що зараз не знайшли навіть виконавців цього вбивства.

При цьому Луценко порівнює даний інцидент зі злочином, який був скоєний проти української активістки та співробітниці міськради Херсона Гандзюк. Генпрокурор визнав, що правоохоронна система дійсно не дає жодних результатів по вбивству журналіста.

Нагадаємо, ще два роки тому у липні в центрі столиці невідомі підірвали автомобіль голови інформвидання «Українська правда» Олени Притули. Проте в машині знаходився журналіст Павло Шеремет, який одразу помер. Водночас, працівники правоохоронних структур заявили, що, скоріше за все, злочин був скоєний проти самого журналіста.

Причину правоохоронці бачать у діяльності Шеремета як в нашій, так й в інших державах. Вже в цьому році в ГПУ повідомили, що зараз слідчі мають чотири варіанти мотиву вбивства: професійна діяльність кореспондента, особисті конфлікти, нестабільна ситуація в країн, а також звичайна помилка, оскільки Шеремета підірвали в авто, яке належало Олені Притулі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*