Суд Швейцарії заморозив виплати ” Газпрому»

infoline.ua

Інформвидання «DW» інформує, що швейцарський суд ухвалив рішення щодо заборони двом компаніям Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG здійснювати грошові перекази російській компанії «Газпром». Водночас, підкреслюється, що це рішення ухвалено на тимчасовій основі, воно знадобилося як забезпечувальний захід. При цьому позивачем у даній справі виступає вітчизняна компанія «Нафтогаз». Необхідно підкреслити, що всі грошові перекази від зазначених корпорацій будуть переправлені до швейцарських приставів.

Необхідно нагадати, що ще в лютому поточного року Міжнародний арбітражний суд Стокгольму прийняв кінцеве рішення у конфлікті російського «Газпрому» та українського «Нафтогазу». Сам конфлікт виник через контракти транспортування газу через українські території.

Міжнародний арбітраж у судовому висновку зазначив, що російська компанія зобов’язана виплатити «Нафтогазу» грошову компенсацію, сума якої перевищує два с половиною мільярди американських доларів. Таке рішення було прийнято через нестачу необхідного обсягу газового транзиту. Пізніше «Нафтогаз» почав примусово стягати кошти з «Газпрому» в низці країн Європи, внаслідок чого, у Швейцарії, Британії та Голландії були заарештовані активи російської компанії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*