У Полтавській області затриманий кримінальний авторитет

Vedomosti-ua.com

У прес-службі СБУ інформують, що на Полтавщині спільними зусиллями СБУ та військової прокуратури був заарештований представник місцевих кримінальних кіл. Він був затриманий за спробу підкупу співробітника Служби безпеки.

Зазначається, що представник місцевого криміналітету звернувся до співробітника місцевого управління СБУ з хабарем, сума якого сягає п’яти тисяч доларів. На думку зловмисника, саме стільки коштує допомога правоохоронця у вирішенні проблеми, яка стосується закриття кримінальної справи про незаконну роботу заправки в одному з населених пунктів регіону. Після того, як зловмисник запропонував правоохоронцю хабар, той одразу повідомив про інцидент внутрішню безпеку структури.

Співробітники правоохоронних структур заарештували зловмисника в ході передачі обіцяних грошей співробітнику служби безпеки. Дані дії регулювалися статтею 208 КК.

Наразі проти зловмисника збуджено кримінальну справу за порушення частини 3 статті 369 КК, а також обговорюється питання про висунення звинувачень та вибору запобіжних заходів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*