На Миколаївщині пограбували будинок місцевого депутата

News.pn

В Головному управлінні Нацполіції Миколаївської області інформують, що на Кінбурській косі на Миколаївщині пограбували будинок депутата міськради Анатолія Дюміна. Зазначається, що з будинку були вкрадені зброя, машина та ще низка цінних речей. Проте у сусідній області співробітники правоохоронних структур змогли швидко затримати злочинців. У повідомленні сказано, що зловмисників змогли знайти та заарештувати лише за кілька годин. Проте, цей процес тривав би довше, якби не допомога правоохоронців із сусіднього регіону. У Нацполіції також підкреслили, що зловмисники порушили одразу низку статей Кримінального кодексу.

Після того, як правоохоронці прибули на місце злочину, вони змогли встановити, що злочинці вибили ворота автомобілем, який вкрали. Для того, щоб швидше знайти їх, правоохоронці звернулись за допомогою до свої колег в іншому регіоні, та за декілька годин сумісної роботи, злочинців затримали у Херсоні.

Як з’ясувалося, крадіями виявилося подружжя, які працювали на депутата. Вони доглядали домашніх тварин. У стані алкогольного сп’яніння, пара, що приїхала до Миколаївщини на заробітки, вирішила, що депутат платить їм замало грошей. У зв’язку з цим, вони проникли в будинок роботодавця та викрали зброю, техніку та ще низку цінних речей. Все це вони завантажили в машину та втекли. Проте, коли подружжя виїхало на територію Херсонщини, водій, який знаходився під впливом алкоголю, не зміг впоратись з управлінням, внаслідок чого, машина перекинулась. Подружжя вирішило продати машину незнайомцю, внаслідок чого, вони отримали десять тисяч гривень готівкою та попрямували далі до Херсону, де правоохоронці їх й заарештували.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*