Демографічна катастрофа або перенаселення скасовується

newsbel.by

Вчені провели досить цікаве дослідження, результати якого просто шокують.
За їх даними, за 67 років у нашому світі катастрофічно знизився рівень народжуваності. Такий висновок фахівцям вдалося зробити завдяки даним за період з 1950 по 2017 рік. Проаналізувавши всю надану інформацію, фахівці з’ясували, що в 1950 році в середньому у всьому світі з’являлося на світ від 4 до 7 дітей на одну представницю прекрасної статі. У 2017 році показники невтішні, оскільки показник народжуваності знизився у два рази, і склав на одну жінку від 2 до 4 дітей.

Фахівці відзначають, що в кожній державі дані відрізняються. Цікаво, що в розвинених країнах жінки відмовляються заводити багато дітей, а в країнах, де рівень життя досить низький, навпаки, у сім’ях з’являється на світ багато малюків.

На думку вчених, народжуваність падає з тієї причини, що в розвинених країнах, найчастіше, жінки прагнуть отримати хорошу освіту, побудувати кар’єру і зовсім забувають про особисте життя, а саме про сім’ю, яка так необхідна кожній людині.

Невтішні цифри народжуваності і смертності і в нашій країні. За даними Державної служби статистики, з січня по травень поточного року число померлих перевищило число народжених у 2 рази.

Демографічна ситуація в Україні критична. Населення нашої країни скорочується дуже швидким темпом. Оскільки за останні двадцять років кількість громадян зменшилася на 10 млн. Причини досить різні. В основному – це невпевненість українців у завтрашньому дні, адже економічна і політична ситуація в країні залишає бажати кращого.

Відчуття нестабільності, військові дії на сході, низький рівень життя – всі ці фактори є причинами поганої народжуваності конкретно в Україні, а також міграції українців у країни Європейського Союзу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*