В Україні перенесуть святкування Різдва

cnl.news

Стало відомо, що після отримання Томасу в Україні перенесуть і святкування Різдва Христового з 7 січня на 25 грудня. Зокрема про це розмовлятимуть вже 22 листопада на Об’єднавчому Соборі церков, де буде обрано предстоятеля Єдиної Помісної Церкви в Україні. Заодно на заході обговорять нові церковні свята, які будуть в Україні після відходу від Московського Патріархату.

Так як Андріївська Церква передана у користування Константинопольській Церкві, яка, як і католицька, живе за Григоріанським календарем і святкує Різдво 25 грудня, на нас чекає та ж доля.

Верховна Рада України рік тому затвердила святкування Різдва, як 25 грудня за католицькою традицією, так і 7 січня за православною. Тоді народні депутати вносили пропозицію затвердити свято тільки за католицьким календарем, щоб і православні відзначали його в грудні, але справа далі розмов не пішла.

Однак зараз, коли процес створення Помісної Української Церкви завершиться найближчим часом, питання про святкування Різдва знову стає актуальним. Депутати знову заговорили про те, що б затвердити святкування тільки за Григоріанським календарем і прибрати свято 7 січня.

Але в Україні багато православних віруючих, які все життя Великим Днем вважали 7 січня. Чому їх думка не враховується?

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*