Нова піар-акція «Femen» у Парижі

capital.ua

Сьогодні вранці, 10 листопада, учасниці феміністського руху «Femen» здійснили спробу створення чергової промо-акції в Парижі.

Цього разу дівчата обрали площу Шарля де Голля, де відбудеться головна церемонія присвячена завершенню Першої світової війни. Як завжди, оголені по пояс і з платами в руках активістки, оперативно були зупинені співробітниками поліції та видалені з площі.

В Україні дівчата не раз проводили непередбачувані акції, з’являючись на публіці в епатажних нарядах, влаштовуючи медіа-струс українській публіці. Чого тільки коштував варварський демонтаж хреста над Майданом Незалежності у 2012 році. Тоді учасниці продемонстрували свою підтримку підсудним з Pussy Riot і відповіли, що цей хрест – символ “помаранчевої” революції 2004-2005 рр.

Завтра, 11 листопада, у святі з нагоди сотої річниці завершення Великої війни, таку назву Першої світової війни у Франції), візьмуть участь близько 120 високопоставлених гостей, глави держав, які брали участь у цій історичній події, лідери ООН і різних організацій Європи.

Нагадаємо, «Femen» або «Фемен» – жіночий рух, яке стало відомим завдяки своїм акціям протесту, під час яких дівчата оголюючи груди привертають до себе увагу. Дана спільнота була організовано 10 квітня 2008 року, сформовані представництва в кількох країнах світу, в тому числі й у Франції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*