Через епідемію кору школярів Львівщини відпустили на канікули

News.pn

Кілька населених пунктів Львівської області відправили по домівках учнів своїх освітніх закладів. Вимушені канікули школярів викликані поширенням кору в районах західноукраїнського регіону.

Зупинили навчання в загальноосвітніх закладах селища Рудне та Лапаївка. Також відомо про тимчасове закриття двох шкіл у Зимній Воді.

Відомо про тимчасове зупинення занять до тринадцятого числа поточного місяця, однак продовження карантину не виключається.

В Рудному відзначено тридцять два нових випадки захворювання на кір серед місцевих школярів, і п’ять серед дітей дошкільного вікового періоду. Тринадцяти школярам діагностували кір у Зимній Воді.

В обласному центрі виявлено захворювання ста сорока трьох школярів та двох десятків дітей дошкільного віку, однак школам Львова дозволено самим розв’язувати питання введення карантинного режиму. На поточний момент усі львівські освітні установи працюють.

Нагадаємо, що Львівська область вважається самим небезпечний українським регіоном по захворюваності на кір. За поточний рік захворювання відзначено у більш ніж 3 тисяч 700 осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*