У США взяли штурмом школу… помилково

N-tv.de

Озброєний загін поліції штату Північна Кароліна помилково взяв штурмом будівлю середньої школи. Інцидент стався в місті Хемпстед.

Пізніше окружний шериф повідомив, що поліціянти були відправлені в школу по тривозі через повідомлення про стрілянину в навчальному закладі. Підрозділ SWAT провів ретельні обшуки, проте ні того, хто стріляв, ні потерпілих, ні свідчень стрільби виявити поліціянтам не вдалося. Поліція змушена була визнати помилковий сигнал.

З’ясувалося, що шуми, помилково витлумачені пильними громадянами як звуки пострілів, були викликані несправним водонагрівачем.

Поліційна облава була проведена до початку занять, проте в момент оголошення тривоги та виїзду спецзагону вважалося, що в навчальному закладі можуть перебувати учні. На момент оточення школи автобуси зі школярами були перенаправлені на безпечну відстань від місця події.

Нагадаємо, що у ніч на 8 листопада дванадцять чоловік стали жертвами стрілянини в каліфорнійському барі. Колишній американський морський піхотинець Іен Девід Лонг, озброївшись пістолетом системи «Глок», увірвався в бар Borderline Bar and Grill міста Таусенд-Оукс та відкрив стрілянину по відвідувачах закладу. Серед загиблих є поліціянт, який спробував увійти в бар зі своїм напарником та став жертвою стрілка. Повідомляється, що у Лонга після звільнення в запас з лав морської піхоти міг бути ПТСР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*