ТСК чекає доповіді слідчих по «справі Гандзюк»

polit.info

Позафракційний нардеп Борислав Береза заявив, що СБУ та Нацполіція МВС України готуються надати необхідну інформацію про справу нападу на Катерину Гандзюк, яка привела до загибелі херсонської чиновниці та активістки.

Береза повідомив, що обидві силові структури гарантували надання з’ясованої інформації по цій резонансній справі. Політик, який очолює парламентську тимчасову слідчу комісію, також висловив сподівання, що Генпрокурор змінить своє рішення й не тільки відкриє подробиці розслідування, але й надасть допомогу в питаннях, які знаходяться в його компетенції.

Голова тимчасової слідчої комісії ВР також зазначив, що стали відомі виконавці нападу, та особа, яка мала особисте спілкування з замовником злочину.

Нардеп додав, що ця людина перебуває у СБУ, й тільки від слідчих та психологів Служби безпеки залежить, наскільки оперативно вони «розколють» допитуваного.

Напад на активістку та мерського радника Херсону Катерину Гандзюк відбувся наприкінці червня поточного року. Нападники застосували сірчану кислоту. Від отриманих поранень Гандзюк померла 4 листопада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*