Власники «єврономеров» готові до масових протестів

Uzr.com.ua

Автовласники з номерами держав-членів ЄС (т.зв. «євробляхери»), представлені громадським рухом «АвтоЄвроСила», закликали до масових акцій громадянської непокори.

Нагадавши, що в Україні налічується приблизно 2 мільйони 700 тисяч автівок з іноземною реєстрацією номерів, представники руху заявили, що автомобілі вторинного ринку мають необґрунтовано дорогу вартість, що змушує українських автолюбителів переходити на транспортні засоби, що ввозяться з-за кордону з автономерами країн-членів ЄС.

Висловивши своє обурення у відношенні недавно прийнятих Верховною Радою змін в порядку розмитнення, активісти руху в своєму зверненні на Facebook закликали до загальнонаціональних протестів всіх водіїв автомобілів, які мають «єврономера».

Відкинувши такі способи вираження протесту, як флешмоби та збори підписів, автори звернення закликали 15 числа поточного місяця обмежити рух транспорту у всіх українських регіонах, а також створити багатокілометрові «пробки» на кордоні з країнами-членами ЄС. Після цього планується організувати багатотисячну акцію під будівлею Адміністрації Президента з вимогою до голови держави накласти «вето» на парламентські рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*