Глава Франції закликав готуватися захисту від КНР, США і Росії

metayogg.com

Чинний французький Президент Емманюель Макрон парирував критичні зауваження з боку американського глави держави Дональда Трампа.

Раніше північноамериканський лідер піддав критиці заяву Макрона про потрібність організації загальноєвропейських Збройних сил.

Заперечуючи Трампу, Макрон зазначив, що створення такої європейської армії не буде суперечити вимогам американського Президента ефективніше розподіляти тягар членських внесків у Північноатлантичному Альянсі. Пропозиції голови Французької Республіки цілком співзвучні думкам його американського колеги, підкреслив Макрон.

Нагадаємо, що Трамп з перших місяців свого президентства критикував європейські країни за недостатню участь (в тому числі фінансову) в організації колективної безпеки та недостатні внески в НАТО.

Нагадаємо, що 6 листопада Емманюель Макрон висловив свою тривогу на тему розриву договору про РСМД, про який заговорили в Вашингтоні. Жертвою такого розриву буде Європа, заявив Президент Франції, і закликав європейських партнерів готуватися до можливого захисту від КНР, Сполучених Штатів та Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*