Кличко подякував Усику за перемогу над британцем

Xsport.ua

У прес-центрі столичної мерії інформують, що голова київської адміністрації та колишній спортсмен Віталій Кличко висловив привітання абсолютному світовому чемпіону в першій важкій вазі Олександру Усику, який на рингу зміг здобути перемогу проти колишнього світового чемпіона, британця Тоні Белью.

Міський голова привітав не тільки боксера, а й весь український народ з перемогою. Він підкреслив, що бій був дійсно не з простих, оскільки обидва суперники досить сильні, однак перемога дісталася кращому.

Кличко також подякував спортсмену за всі ті емоції, які викликав бій у кожного українського глядача. Разом з тим, мер висловив подяку й за ту волю до перемоги, яка є у спортсмена та власне за саму перемогу, яку він отримав для своєї держави.

Нагадаємо, що український боксер Олександр Усик зміг перемогти в бою над колишнім світовим чемпіоном Тоні Белью. Сам бій проходив у ніч з десятого на одинадцяте листопада. Хоча Тоні Белью чинив українському боксеру гідний опір, проте Усик все ж зміг відправити британського бійця в нокаут у восьмому раунді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*