В Україні пропонують остаточно скасувати 8 Березня

glavk.info

Інформвидання «Главред» інформує, що керівник Українського інституту нацпам’яті Володимир В’ятрович виступив з ініціативою скасувати на території держави Міжнародний жіночий день, який традиційно святкується восьмого березня. Він зазначив, що з кожним днем все більша частина наших громадян починає усвідомлювати, що не можна жити також, як й країна-агресор.

На його думку, саме той факт, що ми відзначаємо якісь свята в один день з Російською Федерацією і є тим чинником, який робить нашу державу слабкіше, адже Росія намагається знищити нашу країну.

Замість традиційного розуміння Міжнародного жіночого дня, В’ятрович пропонує надати цьому святу дещо інше значення. Він вважає, що це свято потрібно розглядати з позиції боротьби жінок за їх права, оскільки цей фактор є дійсно важливим для нашого суспільства.

Нагадаємо, що ще в травні нардепи ВРУ обмірковували рішення про скасування Дня Перемоги. Один з парламентаріїв Андрій Денисенко зазначив, що нині, це свято набуло не тільки геополітичного, але й ідеологічного забарвлення. У зв’язку з цим, в суспільстві вкоренилися асоціації свята з Російською Федерацією. Одночасно з цим, такий стан призводить до того, що люди починають сприймати країну-агресора як наддержаву, яка перемогла фашизм.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*