Митрополит Чехії та Словаччини заявив про підтримку УПЦ МП

Pravoslavie.by

Митрополит Чехії та Словаччини Ростислав у ході зустрічі з представником Української православної церкви Віктором в Перешкові заявив, що є прихильником канонічного вирішення наявних протиріч, викликаних релігійним розколом на українській території.

Водночас, він підкреслив, що висловлює солідарність Київському митрополиту Онуфрію. Ростислав наголошує, що дуже переживає за братню церкву в Україні, він зазначив, що молитовно підтримуватиме УПЦ, а також митрополита Онуфрія.

Він зазначив, що в церковних питаннях немає українського чи будь-якого іншого народу, є тільки «наш народ», оскільки всі православні єдині у своїй вірі та належать до єдиної Церкви. При цьому, Ростислав підкреслив, що сподівається на розважливість Константинопольського Патріархату в питаннях, викликаних ситуацією на українських територіях.

Ростислав звертається й до історичних подій та зазначає, що, відповідно до історії, ніколи втручання світської влади в релігійну сферу не приносило нічого хорошого. Він зазначив, що не можна створити загальне благо, порушуючи при цьому існуючі канони.

Необхідно відзначити, що до цього, ще низка православних Церков висловили свою підтримку та солідарність Російській Православній Церкві.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*