Глава Міненерго США розповість Києву про розвиток енергетики

Rubic.us

Як повідомив Морган Вільямс, глава USUBC (україно-американської Ділової ради), в ході візиту до Києва міністра енергетики Сполучених Штатів Ріка Перрі, високопоставлений гість підніме тему збільшення закупівель американського вугілля українською стороною.

Також Перрі повинен розповісти про зниження залежності Києва від російського ядерного палива, та відкритті українського ринку корисних копалин для міжнародної торгівлі.

Вільямс, коментуючи візит американського міністра та його цілі, розповів, що Київ отримає пропозицію про збереження стимулів у справі отримання альтернативної енергії.

Вашингтон готовий й надалі сприяти українським партнерам в їх прагненні ослабити залежність від РФ та наростити власний енергетичне виробництво.

Керівник USUBC назвав проблемою той факт, що великі українські приватні та державні підприємства не хочуть розлучатися зі своїм статусом монополіста, при цьому бажаючи залучити інвестиції.

Очікується також привітання України американським міністром у зв’язку з підписанням договору про будівництво власного сховища для відпрацьованого ядерного палива, яке в даний момент вивозиться в Росії, з щорічною виплатою Москві понад 200 мільйонів доларів США.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*