Трамп погодився обговорити рішення про вихід з ДРСМД з країнами НАТО

www.atimes.com

Інформвидання «АР» передає заяву держслужбовців Франції про те, що в Адміністрації голови Сполучених Штатів Трампа дали згоду на обговорення рішення про вихід з договору, що передбачає контроль над озброєнням, з представниками держав-членів Північноатлантичного Альянсу. Зазначимо, що другою стороною ДРСМД є Російська Федерація. Необхідно підкреслити, що помічники французького голови Макрона повідомили про те, що лідер Сполучених Штатів прийняв це рішення в ході переговорів з Макроном, які відбулися у французькій столиці.

В рамках цієї зустрічі радник Трампа Болтон розповів пресі, що на даний момент Сполучені Штати досить тісно співпрацюють з європейськими країнами у питанні виходу США з договору з Росією. Крім цього, американський лідер розраховує, що в результаті переговорів з цього питання у США та союзників з’явиться спільна позиція.

Нагадаємо, що Сполучені Штати та країни Північноатлантичного Альянсу наполягають, що Російська Федерація не дотримується положень укладеного ракетного договору. Європейські країни вкрай стурбовані намірами США покинути даний договір, оскільки вважають його, основоположним після періоду «холодної війни». Французький лідер Макрон заявив, що, якщо даний договір перестане існувати, то в РФ зможуть розміщувати ракети, які зможуть завдати удару по європейським країнам, а не Сполученим Штатам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*