На Хмельниччині знову випав червоний «сніг»

Schoollibmaterials.pbworks.com

У населеному пункті Балинівка, розташованому в Хмельницькій області, стартував сезон червоного «снігу». У цьому селі на будинки, ділянки, колодязі, а також на голови людей сиплеться червоний бруд. Жителі населеного пункту відзначають, що щоранку вони дивляться напрямки вітру та сподіваються, що сьогодні вітер буде дути в протилежну від їхнього села сторону.

Джерелом червоного «снігу» став елеватор великої потужності. Мешканка села Галина Заганич живе по сусідству з даними елеватором та скаржиться, що не може дозволити собі елементарних речей: ні вікно відкрити, ні одяг на вулиці посушити. Даний елеватор стоїть на самій околиці населеного пункту та поширює червоне лушпиння на все село.

Одночасно з цим, представник від керівництва даного спорудження Володимир Водовнюк обіцяє місцевим жителям, що це останній сезон, коли вони страждають від червоного «снігу». Він зазначив, що керівництво вже закупило необхідні фільтри.

Разом з тим, Водовнюк вибачається перед жителям за те, що встановлення фільтрів зайняло багато часу. Він зазначив, що для цього знадобилися великі кошти. Він пообіцяв, що до кінця року на всі сушарки встановлять фільтри.

Водночас, жителі села не вірять цим обіцянкам та наполягають, що точно такі ж слова вони чули рік тому в цю ж пору. Селяни знову незадоволені та скаржаться в різні структури. Заступник голови Дунаєвецької РДА Юрій Закурдаєв заявив, що жителі мають намір скаржитися в екологічну інспекцію, щоб ті провели ретельні перевірки даного підприємства. Якщо ж, елеватор не припинить отруювати життя людей, вони мають намір вийти на акції протесту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*