Пожежі в Каліфорнії забрали життя десятків людей

Politeka.net

Лісові пожежі в Каліфорнії привели до загибелі тридцять одну людину. Майже двісті тридцять американців числяться зниклими безвісти.

Національна метрологічні служба Сполучених Штатів повідомляє, що небезпечні умови, які сприяють розширенню пожежі, зберігаються до теперішнього часу.

Крім людських жертв, каліфорнійські пожежі призвели до значних руйнувань інфраструктури. Згоріли 6 тисяч 700 будівель, з яких більша частина є житловим фондом. Відоме за багатьма кінематографічними стрічками місто Парамаунт Ранч, де знімали телешоу «Мир Дикого заходу», знищено вогнем майже повністю.

Масштабне лихо змусило населення до евакуації. Свої домівки покинули більше трьохсот тисяч каліфорнійців, велика частина біженців вирушила в Лос-Анджелеський округ.

Відомі американці, чиї прибережні особняки та котеджі були зруйновані або значно пошкоджені, солідаризувалися з пересічними співвітчизниками та подякували пожежним командам за проявлені зусилля в боротьбі з вогнем. З вогнем в Південній Каліфорнії на поточний день борються понад чотирьох сотень пожежників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*