Більше двох десятків генералів були покарані за пожежі на військових складах

Kievpravda.com

Голова українського оборонного відомства Степан Полторак повідомив, що в рамках залучення до відповідальності за вибухи та пожежі на військових складах Міноборони, фігурантами службових розслідувань стало понад сімдесяти п’яти військовослужбовців. Серед них — більше двох десятків генералів.

В ефірі «П’ятого каналу» Полторак зазначив, що після низки звільнень зі служби та службових розслідувань спостерігається дефіцит кадрів, які могли б взяти на себе відповідальність за збереження майна на режимних об’єктах. Причиною цього Полторак назвав брак коштів на організацію охорони на них.

При недостатніх фінансових ресурсах, пояснив Міністр оборони, досить важко забезпечити охорону військового складу, тому й ніхто не хоче займати відповідні посади.

Міністр також звернув увагу на той факт, що на 2014 рік більшість арсеналів були закриті у зв’язку з браком фінансування, а їх відновлення призведе до значних грошових витрат.

Нагадаємо, що в жовтні поточного року на території Шостого арсеналу МО України сталася надзвичайна подія. Детонація боєприпасів та пожежі призвели до масової евакуації населення в радіусі 30-кілометрової зони, закриття повітряної зони, та руйнувань в інфраструктурі низки населених пунктів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*