Ляшко став винуватцем аварії і бійки з поліцією

mhub.top

В цю суботу десятого листопада на території Вінниці колишній голова Департаменту кримінального розшуку Олександр Ляшко під впливом спиртних напоїв перебував за кермом автомобіля та, не впоравшись з керуванням, протаранив поліцейське авто. Крім цього, винуватець аварії також став винуватцем бійки з представниками правоохоронних структур.

Правоохоронці розповіли, що генерал-майор перебував у неадекватному стані, кричав нецензурні вирази, а також ударив одного із правоохоронців. У зв’язку з тим, що Ляшко заподіяв співробітнику правоохоронних структур тілесні ушкодження, зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, що вказаний генерал-майор вже встиг отримати негативну славу в процесі однієї з операцій із затримання угруповання кілерів, яка проводилася ще п’ять років тому. Тоді Ляшко відправив на затримання загін правоохоронців, які були озброєні лише травматичними пістолетами, в той час як злочинці мали досить озброєння. Внаслідок цього рішення, в ході затримання були вбиті двоє співробітників поліції, а ще четверо – поранені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*