На Полтавщині був повалений останній Ленін

nikcenter.org

Інформвидання «ДС» інформує, що в неділю у нічний час доби в населеному пункті Крупнодеринці, який розташований на Полтавщині, невідомі демонтували пам’ятник радянському вождю Леніну. Зазначимо, що даний пам’ятник місцеві жителі відмовлялися ліквідувати. Видання зазначає, що сам пам’ятник був повалений разом з постаментом, проте розбивати його ніхто не став.

На даний момент невідомо, хто повалив монумент. Водночас, правоохоронці зазначають, що монумент не перебував у власності сільради, по суті він був нічийним. Таким чином, підстав для відкриття кримінального провадження у поліції немає.

Нагадаємо, що ще у вересні поточного року в Оржицькій райдержадміністрації інформували, що даний пам’ятник мав бути ліквідований згідно з українським законом про декомунізацію. Питання про демонтаж було винесено на сесійне засідання Крупнодерницької сільради.

Однак ні жителі, ні депутати не висловили підтримку даному рішенню та відмовилися зносити монумент. Роз’яснювальні роботи проводилися як з жителями населеного пункту, так й з головою сільради. Однак ці заходи виявилися неефективними, жителі своєї позиції не змінили.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*