Українці перестають вірити в майбутнє своєї країни

Linkis.com

Багато підприємств та заводів в нашій країні катастрофічно потребують працівників, оскільки керівництво не може утримати українців на їхніх робочих місцях. Роботодавці підвищували заробітні плати своїм співробітникам, а також поліпшували умови праці, однак, щоб вони не робили — все марно.

Так, львівське підприємство з німецькими інвестиціями ТзОВ “Електроконтакт Україна” нині страждає від нестачі кадрів. На даному заводі займаються виготовленням електричного обладнання для німецьких машин. За словами керівництва, замовлень на виконання даної роботи досить багато, але проблема лише в тому, що виконувати їх нема кому.

Щороку українці виїжджають з нашої країни за кордон на сезонні роботи, адже там зарплата вища, хоч і умови роботи набагато складніші. Варто зазначити, що факт міграції українців до країн ЄС підтвердив напередодні міністр закордонних справ нашої країни Павло Клімкін. Він заявив, що щорічно на заробітки за кордон їде близько 1 млн людей.

На думку аналітиків, низька зарплата в Україні — це не єдина причина, по якій наші громадяни їдуть здійснювати трудову діяльність за кордоном. За даними численних досліджень, 40% мігрантів залишають нашу країну через нестабільність, не впевненість у завтрашньому дні, відсутність справедливої соціальної політики та погано розвиненої медицини.

В цілому, українські роботодавці дійшли до того рівня, що пропонують заробітну плату майже таку ж, як і в Польщі, проте люди все одно їдуть за кордон. Йдеться не лише про львівське підприємство…

Люди не вірять, що в нашій країні є майбутнє і на це українські роботодавці вплинути не зможуть…

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*