Фальшиві купюри родом через Запоріжжя

Slavdelo.dn.ua

Інформвидання «I like news» інформує, що в ході досудового розслідування співробітники правоохоронних структур встановили скоєння нового злочину. Виявилося, що три особи, які мешкають у Запоріжжі виготовляли та реалізовували підроблені грошові купюри. Правоохоронці викрили угрупування минулого місяця. Наразі слідчі дії тривають.

Крім того, в рамках слідства правоохоронці виявили й організатора злочинного угрупування, яким виявився також мешканець міста. Пізніше було встановлено, що раніше він вже мав судимість. В рамках даної справи, організатор угрупування особисто виготовляв несправжні гроші, а дві його спільниці реалізовували фальшиві купюри.

Видання підкреслює, що за підсумками обшуків, правоохоронці знайшли ти конфіскували підроблені купюри, техніку, за допомогою якої вони й друкувалися та ще низку речових доказів. Зазначимо, що вилучені купюри були як національної, так й іноземної валюти.

Крім цього, в ході слідства було встановлено, що затримані громадяни причетні ще до двох подібних злочинів. Один з них був скоєний у липні, тоді, зловмисники збули фальшиві купюри на суму майже в півтори тисячі гривень біля одного з переходів міста. Другий злочин був скоєний у вересні, тоді, ці ж злочинці реалізували три тисячі гривень в одному з місцевих кіосків.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*