Затвердження угоди Лондона та Брюсселя по Brexit зірвано

News.pn

Уряд Сполученого королівства не затвердив засідання міністрів, в ході якого необхідно було обговорити угоду між Великобританією та представниками Європейського Союзу на тему Brexit.

Як повідомило джерело впливового британського видання The Independent, угоду між острівною державою і Євросоюзом може бути не складено до вівторка поточного тижня. Причиною перенесення засідання, за твердженням видання, є неприйняття планів чинного британського прем’єра Терези Мей її підлеглими. Заступник міністра транспорту Джозеф Джонсон, який є братом колишнього керівника МЗС Британії Бориса Джонсона, подав у відставку на знак протесту, висловивши побоювання зануренням Британії в кризу після виходу з ЄС в рамках пропозицій Мей.

Скасування засідання означає, що до закінчення листопада скликання саміту Європейського Союзу на тему Brexit є малоймовірним.

Ситуація, що склалася, на думку автора матеріалу в The Independent, змусить офіційний Лондон готуватися до вкрай дорогого процесу виходу зі складу ЄС через відсутність угоди з Брюсселем. Також такий стан справ загрожує Великобританії запізненням з прийняттям всіх необхідних урядових постанов, необхідних у зв’язку з виходом країни з Європейського Союзу.

Нагадаємо, що де-юре Британія покине склад ЄС 29 березня наступного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*