Українці є володарями найдешевшого Інтернету на планеті

Radiosvoboda.org

В нашій країні інтернет дешевше, ніж на всій земній кулі. Цю інформацію надали співробітники британського порталу «Cable.co.uk», спільно з компанією «BVA BDRC» які займаються аналізом інтернет-послуг. Всього за один місяць цього року було перевірено майже держави нашої планети, включаючи й нашу країну.

Вартість інтернету в Україні складає 5 доларів в місяць при швидкості більше ніж 11 Мбіт/секунду, на другому місці знаходиться Шрі-Ланка – 5,65$, Іран – 8,20$, РФ – 9,88$ і Білорусь – 10,46$. Найдорожчий інтернет у Сполучених Штатів Америки, адже вартість Інтернету в цій країні становить понад 60 доларів на місяць, що є вище, ніж у Китаю, хоча за швидкістю набагато швидше і якісніше. У Китаї вартість інтернету за місяць становить понад 40 доларів.

Можна помітити, що в різних країнах світу відрізняється як вартість, так і швидкість інтернету. Але ми, українці, повинні пишатися за свою країну, яка має найнижчі ціни за інтернет на всій планеті майже серед 200 країн земної кулі. Маючи можливість входу до вільного спілкування у світовому просторі, Україна знаходиться у відкритому доступі до будь-якої інформації, і не є закритою країною як КНДР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*