Портников: Росія може поглинути Україну, якщо не сформувати ідентичність

Fujifilm-x.com

У своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук публіцист Віталій Портников висловив думку про те, що, якщо державна влада та жителі країни не поставлять в пріоритет формування української ідентичності, то в майбутньому Російська Федерація просто поглине нашу країну. Він також зазначив, що місце ідентичності не зможуть зайняти ні реформування економіки, ні зниження рівня корупції, ні громадські протести. Якщо ж у майбутньому в державі так й не буде сформована національна ідентичність, то й свободи в країні не буде, оскільки Російська Федерація просто поглине Україну. Подібний сценарій вже реалізувався в минулому столітті.

Публіцист також додав, що п’ять років тому Україна могла повторити долю Білорусі та перетворитися на «придаток Росії». Однак від цієї долі державу врятували лише події Майдану та дурість колишнього українського лідера Януковича.

Однак саме байдужість більшості українських громадян до подій, що відбувалися в їх країні й стали причиною анексії Кримського півострова та окупації територій на сході країни. Портников додав, що ні активісти, ні збройні сили не можуть врятувати державу, якщо населенню байдужа її доля.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*