Уряд США надасть підтримку Україні в енергосекторі

Blitzquotidiano.it

Інформвидання «ДС» інформує, що голова американсько-української Ділової ради Морган Вільямс інформує про те, що візит голови американського Міненергетики Ріка Перрі в Україну говорить про те, що уряд Сполучених Штатів має намір й надалі допомагати українській державі у створенні власних енерговиробництв. Він розповів, що в програмі відвідування України міністром є низка пунктів.

Один з них стосується безпосередньо збільшення чисельності закупівель державою вугілля зі Сполучених Штатів. Крім цього, американський міністр має намір обговорити питання про зниження залежності України від Російської Федерації в енергетичному секторі. Водночас, Перрі планує обговорити й можливі етапи відкриття ринку видобутку газу та нафти для іноземних компаній.

Голова ради підкреслив, що підтримка держави Сполученими Штатами в энергосекторі буде спрямована не тільки на нарощування українського виробництва енергії, але й на зниження залежності України від Росії. Для реалізації поставлених завдань, в першу чергу планується демонополізувати енергетичний сектор. Такі дії допоможуть залучити в державу більшу кількість інвестицій. Вільямс зазначив, що в цьому питанні на даний момент поки ще є низка проблем. Українські компанії хочуть залучити додаткові інвестиції, проте не бажають демонополізувати ринок.

Крім цього, голова Ділової ради підкреслив, що американський міністр енергетики принесе Україні свої привітання з підписанням договору, згідно з яким, в країні збудують централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива. Все необхідне обладнання для даного сховище буде доставлено зі Сполучених Штатів. У зв’язку з будівництвом даного сховища, Києву вже через кілька років не доведеться вивозити відпрацьоване паливо на територію РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*