Нове місце видачі угорських паспортів для українців

Expres.online

Угорщина зараз не роздає паспорти закарпатським претендентам на її громадянство в Береговому, а перенесла цю процедуру в населений пункт на своїй території. Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль напередодні 7-го засідання Ради регіонального розвитку.

Коментуючи ситуацію з роздачею паспортів сусідньою державою, Москаль пояснив, що «нічого не змінилося», а видача посвідчень особи відбувається в угорському прикордонному місті Кішварда.

Українським шукачам громадянства Угорщини, додав чиновник, досить проїхати сім хвилин на електричці, де вони проходять всю ту ж процедуру видачі.

Нагадаємо, що у вересні поточного року відеозапис, на якому в угорському консульстві на Закарпатті видають документи цієї країни місцевим жителям, викликала скандал в Україні та охолодження відносин з Угорщиною. Україна прийняла рішення вислати консула сусідньої країни, офіційний Будапешт відповів аналогічною мірою.

На відеозаписі співробітник угорської дипмісії інструктує майбутніх співвітчизників ні в якому разі не повідомляти українським чиновникам про факт набуття ними громадянства Угорщини. Також він розпив з візитерами шампанське і вислухав від них «клятву вірності» своїй країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*