Київ очікує на подорожчання теплопостачання на 32%

News.pn

У комунальному столичному підприємстві «Київтеплоенерго» виступили з пропозицією підвищення тарифів для населення за користування системами опалення. Якщо ініціатива київських комунальників буде схвалена, городяни за постачання тепла будуть платити на 32 відсотки більше з першого числа наступного місяця. Таким чином 1 гігакалорія обійдеться киянам у 1038 гривень 80 копійок.

«Київтеплоенерго» не забув й про релігійні організації, які діють в місті — для них тарифи запропоновано підвищити у 2,7 рази.

Нагадаємо, що згідно чинного тарифу, пересічні кияни сплачують 785 гривень 94 копійку за одну гігакалорію, релігійні організації столиці мають тариф у 478 гривень 56 копійок.

Це корегування тарифів київські комунальники мають провести через зростання розцінок на «блакитне паливо» відповідно розпорядження Кабміну, який прийняв рішення про зростання тарифів для українців 19 жовтня поточного року.

Нові тарифи, додають у «Київтеплоенерго», мають перерахунок виключно через зростання газових цін. Інші витрати, які закладені у тарифи, залишаються без змін, підкреслили комунальники.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*