У Білорусі планують будівництво річкового порту

belprauda.org

Інформивдання «Белта» інформує, що представник білоруського дипломатичного відомства в Туреччині Андрій Савіних повідомив, що в Білорусі хочуть почати будівництво порту, розташованого на річці Дніпро. Сам порт планують розташувати в одному з населених пунктів Гомельської області, прилеглої до українського кордону.

Реалізація даного будівництва зможе присвоїти Білорусі статус морської держави. Савіних зазначив, що, якщо порт все ж побудують, то в Білорусі будуть створені нові можливості експорту, про які раніше й мови не було. Основою вантажообігу можуть стати нафтопродукти.

Таким чином, у зв’язку з наявністю порту Гомельська область зможе розвивати економіку всієї держави. Необхідно відзначити, що білоруська влада вже не один рік планує створити новий транспортний коридор до транспортування вантажів через Дніпро до Чорного моря. Ініціативу, яка передбачала створення портів на Дніпрі, підтримали минулого року голова Білорусі та український Президент. Минулого місяця на зустрічі в Гомелі лідери в черговий раз підтвердили свої позиції в даному питанні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*