У Києві знімуть серіал міжнародного рівня

Kinolife.me

Київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що українська столиця стане знімальним майданчиком для міжнародного серіалу.

За словами мера, до процесу створення залучені відомі продюсери зі Сполучених Штатів та Європи, які об’єднають свої зусилля з компанією «1+1 медіа».

Зйомки першої («пілотної») серії починаються 13 листопада. Узгодження проекту проводилося в норвезькому посольстві, з представниками якого було підписано документ про співпрацю. Віталій Кличко подякував голові дипмісії Норвегії в Україні, послу Ульє Тер’є Хорпестада, за підтримку нового проекту. У свою чергу мер пообіцяв від імені Києва необхідне сприяння та допомогу.

Як стало відомо, над міжнародним серіалом працює спільна норвезько-американська команда. Сюжет оповідає про екс-боксера, якого наймає норвезьке посольство в Україні. Велика частина зйомок пройде в Одесі та Києві. До роботи над проектом залучено номінанта на «Оскар», норвежеця Егіла Одегарда, а також номінанта премії «Еммі» Джеремі Чілніка.

Кличко зазначив, що розвиток туристичної структури міста триває, в тому числі створюються красиві локації. Все це робиться, підкреслив мер, для розвитку Києва.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*