Латвія, Україна і Польща можуть дати відсіч діям РФ

dengi.informator.ua

Станіслав Карчевський, що обіймає посаду голови польського Сенату, заявив, що інтереси Латвії, України та його держави збігаються. Трьом країнам необхідно спільними зусиллями протистояти провокаційним діям з боку Кремля. Про це політик заявив у Вільнюсі, на спільній сесії україно-литовсько-польської Парламентської асамблеї. Він також додав, що офіційна Варшава наполягатиме на збереженні заходів санкцій Європейського Союзу у відношенні РФ, і в разі продовження кремлівської агресії чекатиме їх розширення.

Карчевський зазначив, що три країни спільно підтримують українську незалежність та цілісність кордонів.

Російські провокації, на думку Маршала Сенату, є загрозою для взаємин трьох східноєвропейських держав. У відносинах між Києвом і Варшавою ці провокації здійснюються в аспекті історичної пам’яті, а в литовсько-польських відносинах мова йде про становище польської етнічної меншини в Литві.

Визнаючи, що проблематика етнічних меншин та питання історії є складними явищами, Карчевський заявив, що це не привід для здійснення провокацій з метою розділити та посварити країни.

Окремо Карчевський торкнувся теми прокладання «Північного потоку-2», який є джерелом надходження коштів для злочинів Росії.

Глава польського Сенату висловив сподівання, що дводенна тристороння сесія допоможе розвинути солідарність наших країн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*