Антирейтинг кандидатів на пост Президента України

iamir.info

На сьогодні одна з найактуальніших тим нашої країни – вибори Президента України, які заплановані на березень 2019 року. І хоча до цього знаменного дня, коли ми дізнаємося, хто наступні п’ять років буде керувати нашою країною, залишилося близько п’яти місяців, вже зараз жителі України беруть активну участь у соціологічних опитуваннях і надають підтримку того чи іншого претендента.

Так, на території України з 19 жовтня по 2 листопада КМІС, Центр Разумкова та соціологічна група “Рейтинг” провели опитування серед жителів нашої країни. Основне питання – за кого з кандидатів вони б віддали свій голос на виборах Президента, якби ті відбулися в найближчу неділю.

За даними опитування стало ясно, що більшість опитаних, а саме – 51,4%, ні за що не віддадуть свій голос за чинного Президента. Даний показник (антирейтинг) стрімко збільшується, адже ще навесні він був – 45%, а у вересні вже склав 50%.

Друге місце в антирейтингу українці віддали Арсенію Яценюку – 27, 5%. 1/4 опитаних не віддали б свій голос на користь Олега Ляшка, а 22% – Юрію Бойку.

Також, виходячи з даних досліджень видно, що 21% учасників опитування вже визначилися з вибором і готові підтримати Юлію Тимошенко. Також, кожен п’ятий виборець упевнений, що на виборах у 2019 році перемогу здобуде саме вона.

Як і раніше не покидає друге місце Володимир Зеленський, в нього вірять-11%, а ось в Петра Порошенка та Анатолія Гриценка всього по 10% виборців. Що ж стосується інших кандидатів, то за Юрія Бойка готові проголосувати 9%, за Олега Ляшка – 8%, за Святослава Вакарчука – 6% і за Євгена Мураєва – 5%. Рейтинг інших кандидатів – менше ніж 5%.

Уточнимо, що участь в опитуванні взяли 10 000 громадян України від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 1%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*