Кривий Ріг почав прогрівати замерзлі батареї

Avatanplus.com

Один з розробників законопроекту, який скасовує традиційний інститут прописки та впроваджує сучасний порядок реєстрації громадян за місцем проживання, топ-менеджер Офісу реформ адмінпослуг Людмила Рабчинська, розповіла в інтерв’ю мас-медіа, що очікувати українцям в разі прийняття закону.

За її словами, замість процедури реєстрації в профільному органі або ЦНАП, яка вимагає присутності власника житла, з’явиться три варіанти на вибір — орган реєстрації або ЦНАП, подача заяви онлайн на сайті, та посилання заяви поштою. Рабчинська підкреслила, що тепер замість раніше прийнятого для реєстрації пакета документів подається виключно заява.

Для посвідчення особи автора заяви в органі реєстрації або Центрі надання адмінпослуг буде потрібно пред’явити паспорт, а в разі явки представника необхідно буде пред’явити довіреність та паспорт особи, яка подає заяву. Для реєстрації в режимі онлайн необхідно буде використовувати свій електронний підпис. Верифікацією заяви, що відправляється поштою, займеться нотаріус.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*