Як живе сім’я простого українського депутата

Vesti-ukr.com

Безперечно, всі знають, що депутати – люди не бідні, але іноді їх витрати вводять в ступор не тільки звичайний народ, а й тих, кого бідним не назвеш. Наприклад, у багатьох країнах Європи знають наших слуг народу як великих любителів розкоші та дорожнечі, тому їх завжди чекають і «щиро» посміхаються, коли наші приїжджають відпочивати. Українські політики й чиновники розкидатися грошима вміють, а ось як вони заробляють ці гроші, питання зовсім інше.

Наприклад, Андрій Павелко, який є народним депутатом України, головою бюджетного комітету парламенту, а також главою ФФУ і на перший погляд живе дуже скромно, але…

Згідно з декларацією, яку заповнив Павелко, все дуже скромно – свого житла немає, машина орендована, є колекція з майже двох десятків годинників і 30 мільйонів гривень, які не витрачаються вже протягом декількох років. Кожен рік Андрій у своїй декларації вказує одну і ту ж суму в 30 мільйонів, тобто нічого не витрачає і не купує.

Офіційно нардеп не одружений, але у нього є цивільна дружина Катерина Чаус і дочка Ліза. Правда дівчинка – це дочка Катерини, але, не дивлячись на свій юний вік, вона вже встигла засвітитися в скандалах, через те, що нещодавно в мережу потрапило відео, де вона, в елітному автосалоні Києва, грається з Кубком ліги Чемпіонів, і коли спалахнув скандал, стало відомо, що це падчерка народного депутата Павелко.

Через пильну увагу після скандалу, з’ясувалося, що Катерина любить дорого одягнутися, дорого поїсти, дорого відпочити, і все це вона з великим задоволенням викладає в соцмережі. Так, згідно з фото, які вона виклала в мережу, журналісти провели розслідування і дізналися, що протягом двох років сім’я Павелко жила в елітній квартирі в 320 квадратних метрів, яка прикрашена гальванічним золотом, там є окрема кімната для гардероба, камін і винна шафа. Вартість такої квартири перевищує позначку у 2 мільйони доларів. Днями оголошення про оренду цієї квартири було розміщено на одному зі столичних сайтів, і ціна за місяць оренди – 18 тисяч доларів.

Крім цього на Катерині завжди дуже дорогі прикраси як, наприклад, на одному з фото вона позує в комплект «VanCleef», який коштує близько 2 мільйонів гривень.

Відпочинок Чаус – це окрема розмова. У 2014 році вона виклала фото і зазначила, що засмагає на островах Маврикій, по фасаду будівлі з’ясувалося – це елітний готель «Royal Palm Mauritius». Тур на 7 днів коштує від 210 тисяч гривень.

Роком пізніше Чаус відпочивала на Сейшелах в готелі «Four Seasons Resort Seychelles». У турагентствах кажуть, тур на тиждень в цей готель коштує не менше 9 тисяч доларів.

Через пару місяців після Сейшели вона відпочивала в Туреччині. На фото потрапив фасад вілли, оренда якої коштує 10 тисяч доларів за тиждень.

Крім відпочинку Катерина обожнює шопінг в Мілані, Парижі, Дубаї й в інших не менш дорогих країнах.

Також Андрій Павелко подарував Катерині на день народження «Bentley Continental», який через рік вона продала і вже пересіла на «Range Rover» за 130 тисяч доларів.

Разом, за підрахунками журналістів, всього за 3 роки цивільна дружина Павелка одяглася, покаталася, помандрувала, згідно з фотографіями з соцмереж, на 22 мільйони гривень, які ніде не показано та не задекларовані. Це при тому, що жінка ніде не працює, а у нардепа з майна є колекція годинників і незмінні 30 мільйонів гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*