Активісти «справи Гандзюк» піддалися обшукам

Klymenko-time.com

Офіс громадських активістів, об’єднаних громадською ініціативою встановлення винних у загибелі Катерини Гандзюк, був обшуканий співробітниками Нацполіції міста Києва.

Громадські працівники визнали поліційний рейд атакою особистого характеру та спробою тиску на громадську ініціативу. На думку активістів, робиться навмисне створення складнощів для їх діяльності.

Офіс активістів громадянської ініціативи під назвою «Хто замовив Катю Гандзюк» розташований в центрі української столиці, в приміщенні сквот-галереї «Речовий доказ».

Нагадаємо, що 12 листопада правоохоронці провели арешт одного з ключових фігур «справи Гандзюк» Ігоря Павловського. Підозрюваний міг безпосередньо контактувати з організатором замаху на Катерину Гандзюк. Зараз колишній помічник нардепа Миколи Паламарчука знаходиться в столичному СІЗО.

Напад на Катерину Гандзюк, херсонську активістку та чиновницю, відбувся в кінці липня поточного року. Нападник застосував проти жертви сірчану кислоту. Постраждала була госпіталізована, 4 листопада Катерина Гандзюк померла від наслідків атаки. Смерть Гандзюк викликала різкий суспільний резонанс.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*