Ляшко: премії «Нафтогазу» необхідно пустити на погашення боргів замерзаючих міст

Realist.online

Лідер «Радикальної партії» нардеп Олег Ляшко в своїй публікації звернувся до влади, вимагаючи розпочати теплопостачання всіх українських міст. Парламентарій солідаризувався з жителями тих населених пунктів країни, чиї будинки досі не опалюються.

Політик зазначив, що в надзвичайній ситуації опинилися мільйони громадян України, переживаючи відсутності тепла в своїх будинках. Влада, на його думку, ні за що не відповідає. Ляшко нагадав, що стовпчики українських термометрів показують до -5 за Цельсієм, і люди змушені для порятунку від холоду накриватися трьома ковдрами.

Лідер РПЛ закликав топ-менеджерів компанії «Нафтогазу» повернути раніше отримані ними премії в держбюджет і за допомогою цих засобів відшкодувати борги, наявні в українських населених пунктів.

Парламентарій попередив, що, якщо замерзання українських громадян призведе до летального результату, це буде «на совісті та відповідальності» влади. Якщо чиновники не здатні вирішити проблеми населення, то вони не можуть займати свої посади, підкреслив Ляшко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*