Керівник ЦВК: необхідно внести зміни до Закону про вибори

Insider.zt.ua

Займаюча посаду голови Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук заявила в ході прес-конференції за участю нового складу колегіального органу, що в закон про Президентські вибори необхідно внести точкові поправки. Причиною такого коригування Сліпачук назвала накопичення законодавством змін з моменту останнього прийняття цього закону.

Безліч питань, пов’язаних з майбутніми Президентськими перегонами, на думку голови ЦВК можуть стати проблемами, якщо не будуть розглянуті. Нагадавши, що в останній раз закон про Президентські вибори приймав зміни навесні 2014 року, Сліпачук відзначила, що з того моменту законодавство України пережило такі зміни, як антикорупційні поправки, регулювання держзакупівель та введення ID-паспортів.

Вона навела приклад нинішньої ситуації, коли відповідно до Закону про вибори претендент на президентське крісло повинен буде надати ксерокопії сторінок свого паперового паспорта, але що робити власникам ID-паспортів, пояснень немає.

Тетяна Сліпачук була призначена на посаду голови Центрвиборчкому на початку жовтня поточного року. Раніше парламент збільшив складу комісії до сімнадцяти чоловік (замість п’ятнадцяти). Після цього Верховна Рада призначила чотирнадцять нових членів ЦВК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*