Маршал польського Сенату: Україна має увійти до ЄС та Альянсу

Politeka.net

Виступаючи на засіданні литовського Сейму, обіймаючий посаду Маршала польського Сенату Станіслав Карчевський заявив, що працююча на поточний момент українсько-польсько-литовська парламентська асамблея підтвердила незмінність своєї позиції і відобразила глибинні національні інтереси трьох сторін.

Відзначивши, що польська та литовська система безпеки має в своїй основі перебування в складі Північноатлантичного Альянсу та Європейського Союзу, Карчевський виступив за приєднання нашої країни до цих двох міжнародних об’єднань. В такому випадку, зазначив Маршал Сенату, система безпеки буде більш стабільною та повною.

Керівник верхньої палати польського парламенту підкреслив, що будь-які зазіхання на адресу України будуть сприйняті як зазіхання на адресу власної безпеки. Він також заявив, що і Вільнюс, і Варшава визнають непорушність українських кордонів та суверенітет Києва.

Нагадаємо, що засідання тристоронньої міжпарламентської асамблеї за участю східноєвропейських країн проводиться у Вільнюсі, будучи дев’ятим за рахунком. Дводенний захід проходить в литовській столиці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*