Юрист: дружина Генпрокурора України відверто бреше в ефірі

P-p.com.ua

Представник голови держави у ВРУ та дружина голови ГПУ нардеп Ірина Луценко в ході свого інтерв’ю на телевізійному каналі «Прямий» виступила із заявою, що зараз в державі відкрито понад півтора мільйона кримінальних справ, які розслідує Генпрокуратура. Таке висловлювання нардеп подала як доказ досягнень Юрія Луценка на посаді голови ГПУ, а також як доказ напруженості роботи чоловіка. Таке число кримінальних справ вразило не тільки громадян країни, але й експертів у юриспруденції. Один з юристів підкреслює, що такі цифри є дійсно дивовижними, саме вони й підштовхнули фахівця звернутися до статистичних даних ГПУ. Після того, як юрист оглянув наявну статистику, він обурився тій безсоромній брехні, яку дозволила собі висловити Ірина Луценко на всю країну. Він відзначив, що він розуміє, що вона намагалась захистити свого чоловіка, проте всьому є межа. Тим паче потрібно слідкувати за заявами представнику парламенту.

Експерт підкреслює, що згідно зі статистикою, з якою можна ознайомитись на сайті прокуратури, на початок поточного року залишок кримінальних справ досягав 335 779,а за наступні десять місяців до цієї кількості додалися ще 447 843 кримінальних проваджень. В аналогічний відрізок часу до суду було переправлено на розгляд понад ста сорока семи тисяч обвинувальних актів. Станом на перше листопада поточного року у прокуратурі залишилось майже двісті дев’яноста дві тисячі справ, по якім ще не прийнято рішення. То де ж ті півтора мільйона справ про які казала Ірина Луценко?

У зв’язку з цим, юрист не розуміє навіщо знадобилася така безсоромна брехня. Невже вона потрібна для того, щоб якось підтримати в очах громадськості авторитет генпрокурора та тієї сумнівної структури, на яку зараз перетворилася ГПУ? Юрист також нагадав, що ще у 2004 році дружина колишнього українського голови Януковича також намагалася підтримати та захистити авторитет чоловіка, проте після таких спроб, колишній Президент зробив так, щоб його дружина більше ніколи не виступала із заявами. Проте зараз чинна влада випереджає колишню еліту по безсоромній брехні. Оскільки голова ГПУ не зробив жодної заяви, аби хоч якось виправити наявну ситуацію, можна зробити висновок, що Луценко вдоволений тим, як його захищала дружина.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*