Крисін вдався до погроз у столичному суді

Ukranews.com

У цей понеділок у ході засідання одного зі столичних судів вже відомий Юрій Крисін, який в ході Майдану був керівником тітушек, після чого був засуджений на п’ять років ув’язнення у зв’язку з вбивством кореспондента «Вістей», пустив в хід погрози. Він заявив, що саме кримінальне провадження було сфальсифіковано, оскільки Крисін у, за його словами, ніхто не пропонував жодних угод, а, отже, він не причетний до цієї справи.

Крім цього, підсудний заявив, що йому набридло свавілля влади. Водночас, Крисін заявив, що здатний довести, що він не наказував бити людей на Майдані, він нікого не вивозив та не знайомий з «Оплотом». Він також додав, що може почати говорити, тим більше всім цікаво, що він знає та може розповісти. При цьому, Крисін запевняє, що знає дуже багато та, якщо він це розповість, то прокурора посадять. Він зазначив, що за всі ці роки йому набридло слухати маячню.

Водночас, ув’язнений зазначив, що дружині загиблого кореспондента надали компенсацію у вигляді квартири, вартість якої сягає шістдесяти тисяч доларів. При цьому, прокурор Олексій Донський зазначає, що у прокуратурі роблять все, щоб не допустити прийняття рішення про повернення Крисіна в слідчий ізолятор. Відзначимо, що до цього в столичному суді було прийнято рішення перевести ув’язненого з колонії в слідчий ізолятор на період розгляду справи в ході судових засідань.

Необхідно нагадати, що ще в червні цього року в суді було прийнято рішення позбавити співучасника Юрія Крисіна волі строком на п’ять років. В Апеляційному суді було задоволено клопотання сторони обвинувачення та постраждалих про перегляд вироку Крисіну. Згідно з рішенням суду першої інстанції, Крисіну дали чотири роки умовно.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*