Президент: зараз ми «найбідніша європейська країна»

Glavred.info

В ході свого виступу перед Радою регіонального розвитку голова держави Петро Порошенко зазначив економічні невдачі в результаті дій влади.

Відзначивши відновлення зростання національної економіки, Президент в той же час підкреслив, що його темпи недостатні для того, щоб українці перестали себе відчувати жителями «найбіднішої країни» європейського простору.

Ситуацію в економіці Порошенко пояснив відсутністю вибору між негативним та позитивним сценаріями. Політик розповів, що влада вибирала між тарифними зростанням і ризиками для макроекономічної стабільності України, підкресливши тяжкість того вибору виразом про Сциллу та Харибду.

Президент додав, що економічний розвиток нашої країни був би неможливим без наданих Міжнародним валютним фондом траншей.

Нагадаємо, що минулого місяця Кабінет міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана прийняв рішення про поетапне підвищення газових тарифів для населення. Перший підйом тарифів стався 1 листопада.

«Бідні європейською країною» Україну раніше назвали в Міжнародному валютному фонді за підсумками аналізу економічної ситуації в минулому році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*