Банк Порошенка перевів у готівку гроші Януковича

chechenews.com

Підсумки розслідування телепрограми «Схеми» стверджують, що фінансово-кредитна організація «МІБ», яка, виходячи з приналежності контрольного пакета акцій, належить чинному голові держави, провела переведення в готівку грошових коштів Олександра Януковича, сина втіклого екс-президента. Виведені в готівку кошти були заарештовані у «Всеукраїнському банку розвитку», власником якого є Янукович-молодший.

Як стверджують автори журналістського розслідування, «Всеукраїнський банк розвитку» акумулював гроші, які отримувалися сімейством Януковичів. Після подій початку 2014 року проти втіклого Президента та його оточення були введені санкції міжнародного масштабу, що змусило національний регулятор почати процедуру ліквідації банку, який належав молодшому Януковичу.

У 2015 році керівник МВС Арсен Аваков відзвітував про арешти 2,5 мільярди гривень на рахунках скандального банку, проте в кінці наступного року арешт був знятий. Після цього протягом двох років кошти виводилися і переводилися в готівку. У журналістському розслідуванні вказується, що велика частина вкладників вивела свої заощадження в «Міжнародний інвестиційний банк» («МІБ»), який належить чинному Президенту Петру Порошенку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*