ЦВК: витрати на Президентські вибори зросли на 20%

Slavdelo.dn.ua

Інформагентство «ТАСС» інформує, що один з членів Центрвиборчкому Євген Радченко виступив із заявою, що організація майбутніх Президентських виборів вимагає 2,3 мільярдів гривень, які необхідно виділити з держбюджету країни.

Відзначимо, що ця сума на двадцять відсотків перевищує витрати на виборчу кампанію 2014 року. Представник ЦВК також додав, що дану суму з бюджету планують виділити на всю виборчу кампанію. При цьому, близько півтора мільярда гривень піде тільки на проведення першого туру, на другий же тур заплановано витратити близько восьмисот п’ятдесяти мільйонів гривень. Радченко також нагадав, що на минулу президентську кампанію з бюджету виділили 1,97 мільярда гривень.

Самі Президентські вибори пройдуть в останній день березня наступного року. Відзначимо, що відповідно до соціологічного опитування громадян, перше місце в рейтингу кандидатів у Президенти займає екс-прем’єр та представник партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. За неї планують віддати свої голоси близько двадцяти одного відсотка виборців. Водночас, близько одинадцяти відсотків виборців мають намір підтримати Зеленського, а чинному голові держави Порошенко хочуть віддати свій голос лише десята частина електорату.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*