Хто вони – основні конкуренти Порошенка на виборах Президента

On-desktop.com

Інформвидання «Главком» інформує, що перший заступник лідера фракції «БПП» Ігор Кононенко розповів, що було б добре, якби у другому турі президентських виборів чинний голова держави Порошенко змагався б із представником «Опоблоку» Юрієм Бойком, та, ймовірно, що головним суперником чинного лідера стане екс-прем’єр та голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Він також розповів, що президентська кампанія чинного голови почнеться в офіційні строки, коли вже будуть відомості про усіх зареєстрованих кандидатів, які на той момент вже оприлюднять свої перевиборчі програми. Депутат підкреслив, що наявний Президент хоче завершити всі процеси, які почав, в тому числі й інтеграцію нашої держави до ЄС. Проте, на думку нардепа, підписання договору про інтеграцію у наступні п’ять років є дуже оптимістичним прогнозом. На думку Кононенко, екс-прем’єр Тимошенко, якщо стане Президентом, зможе відступити від заданого курсу, в той час як інший кандидат Анатолій Гриценко взагалі являти собою ризик для країни.

У своєму інтерв’ю нардеп також відповів на питання про те, чи є серйозним конкурентом чинному голові вітчизняний актор Володимир Зеленський. Кононенко підкреслив, що в тому випадку, якщо Зеленський візьме участь у президентських перегонах, то це може вплинути на розташування сил основних фаворитів. Проте нардеп все ж впевнений, що у другому турі суперником Порошенко стане саме Тимошенко. Також депутат від БПП нагадав, що на даний момент чинний голова не надав офіційної заяви про участь у виборах Президента.

Крім цього, Кононенко відповів й на питання про те, чи можна розглядати вітчизняного музиканта Вакарчука з точки зору конкурента Порошенка. Він розповів, що, якщо Вакарчук все ж висуне свою кандидатуру на вибори, то він отримає якийсь відсоток голосів та може стати конкурентом для Зеленського.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*