На постраждалому від вибухів арсеналі виявили цілий безпілотник

foosworld.org

14 листопада вранці на технічній території 6-го військового арсеналу ЗСУ було виявлено безпілотний літальний апарат, який впав близько одного із постраждалих сховищ арсеналу – повідомив Юзеф Венскович, заступник начальника управління зв’язків з громадськістю ЗСУ. Знайдений апарат виявився квадрокоптером “Фантом”, який втратив зв’язок з каналом керування після впливу на нього засобів радіоелектронної боротьби. Він приземлився на території арсеналу та був виявлений черговою зміною.

За повідомленням Міноборони, квадрокоптер не зазнав жодних пошкоджень та був переданий для проведення подальших слідчих дій до Служби безпеки України. Наразі на території арсеналу та прилеглих зонах посилено охорону та вплив засобів радіоелектронної боротьби. Черговими патрулями досліджується місцевість.

Щодо того, ким був запущений літальний апарат та звідки надходив сигнал для його керування, жодних припущень чи інформації наразі немає. Представники силових структур зазначають, що виявлений апарат наразі безпечний та нічим не загрожує безпеці як військових, так і мешканців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*