Постраждалому від пострілу депутата Пашинського вручено підозру в хуліганстві

News247.com.ua

Через два роки після цікавого інциденту з нардепом Пашинським, поліція вручила підозру, навпаки, потерпілому від рук одіозного політика. Без участі адвоката, рано вранці, працівники правоохоронних органів нанесли візит В’ячеславу Химікусу та вручили йому підозру в хуліганстві.

Як ми пам’ятаємо, два роки тому у Васильківському районі Київської області на Новий рік, в ході інциденту, Сергій Пашинський прострілив Химікусу ногу зі свого нагородного пістолета. Конфлікт стосувався автомобіля, що стоїть на узбіччі. В’ячеслав нецензурно лаявся на адресу депутата, а той у нього просто вистрілив. За версією потерпілого, депутат цілився йому в груди. Однак, за новою версією слідства тепер виходить, що депутат мирно проїжджав повз на своєму «Мерседесі», а хуліган на нього напав, в результаті чого нардеп «сильно постраждав».

Про новий обіг у справі зі стріляниною повідомила Марина Паринова, адвокат потерпілого, на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Вона стверджує, що підозру спеціально вручили зараз, через тривалий час, коли кримінальну справу проти Пашинського вдалося зам’яти та закрити, а ця історія вже забулася.

Паринова шкодує, що нардеп, який завдав каліцтво потерпілому, у вигляді вогнепального перелому, не тільки гуляє на свободі, але і досі приймає закони для нас з вами. Проте вона впевнена, що рано чи пізно Пашинський, все ж буде сидіти у в’язниці.

Поки ж, як ми бачимо, в цій боротьбі з великим відривом лідирує депутат. Спочатку було закрито кримінальне провадження, а тепер Химікус, якому інкримінували лише адміністративне правопорушення, «виявився» хуліганом. Химікус навіть подавав на Пашинського в ЄСПЛ близько року тому, але це не дало жодних результатів. Нагородна зброя, з якої стріляли, було повернуто «законному» власнику.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*