Екс-регіонал зібрався захоплювати Москву

Ukranews.com

Колишній депутат Тарас Чорновіл висловив думку, що українській армії потрібно ввести війська на територію Росії і захопити Москву, зробивши «бліцкриг». Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

Чорновіл вважає, що тільки таким чином можна закінчити війну, яка триває вже майже п’ятий рік. При цьому він зазначає, що єдина причина, по якій цей план поки не здійснимо, полягає в тому, що Україна повинна вирішити військовий конфлікт мирним шляхом через дипломатію і переговори.

Про те, чи готовий він сам брати участь у настанні пліч-о-пліч з нашими солдатами, або навіть очолити його, як ідейний натхненник, він, на жаль, не повідомив. Свою готовність не висловив і депутат Ігор Мосійчук, який 5 жовтня пригрозив РФ окупацією, в публікації на своїй сторінці в Facebook.

Тарас Чорновіл знаменитий тим, що народився в сім’ї відомого українського дисидента В’ячеслава Чорновола, який все життя боровся з радянською владою, вимушено міняв місця проживання та був тричі засуджений за свою позицію і погляди, які не розділялися керівництвом тоталітарної держави. Його син за свою політичну кар’єру змінив три партії: «Народний Рух України», засновником якої був його батько, «Реформи і порядок», яка злилася з партією «Батьківщина» Юлії Тимошенко, а також «Партію регіонів», яка не потребує представлення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*