Школи ще двох міст закрили на вимушені канікули

crimea-news.org

На Дніпропетровщині два міста відпустили більшість своїх шкіл на вимушені канікули. У місті Кам’янське практично половина шкіл припинила роботу через відсутність теплопостачання – учні дев’ятнадцяти ЗОШ з сорока залишилися сидіти вдома. У Павлограді все дев’ятнадцять шкіл прийняли рішення про тимчасове закриття по тій же причиною.

Місцева влада висловлюють надію, що питання з опаленням освітніх закладів і міст взагалі буде вирішена до закінчення цього тижня, або, максимум, до початку майбутньої.

Відомо, що павлоградські учні від першого до восьмого класів змушені навчатися дистанційно, в той час як старшокласники отримують персональні півгодинні «консультації» за навчальною програмою.

Дніпропетровщина найбільш постраждала від зриву старту опалювального сезону, що призвело до хвилювань. У Кривому Розі, де половина городян залишилася без тепла в своїх будинках, мітингувальники увірвалися в котельні і самостійно провели включення опалювального обладнання.

Аналогічна ситуація склалася і на Черкащині, де стурбовані відсутністю тепла в будинках мешканці готуються перекривати траси.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*